ششمین مسابقه ملی فناوری نانو در ۳۰ مرکز آزمون برگزار خواهد شد

1395/02/131 دیدگاه720 بازدید
ششمین مسابقه ملی فناوری نانو در ۳۰ مرکز آزمون برگزار خواهد شد
بر اساس اطلاعیه دبیرخانه مسابقه نانو٬ ۳۰ شهر از ۲۰ استان کشور شامل؛ تهران، کرمان، تبریز، رشت، بهبهان، دزفول، بابل، بندر بوشهر، مشهد، اراک، اصفهان، شیراز، دامغان، خمینی شهر، ارومیه، یزد، اهواز، ایلام، اردبیل، قزوین، میناب، همدان، فیروز آباد، زنجان، جهرم، مراغه، لارستان، شهرضا، سیرجان و آباده به عنوان مراکز آزمون ششمین مسابقه ملی فناوری نانو تعیین شده‌اند.

داوطلبان می‌توانند از روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت‌ماه لغایت سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵، با مراجعه به کارتابل شخصی خود در سایت ستاد نانو و یا مراجعه به نهاد ترویجی که از طریق آن در مسابقه ثبت‌نام نموده‌اند، ضمن مشاهده و ویرایش اطلاعات شخصی و عکس پرسنلی، اقدام به انتخاب، ویرایش و همچنین دریافت آدرس و اطلاعات مرکز آزمون خود نمایند.

قابل توجه است که داوطلبان هیچ محدودیتی برای تعیین محل حوزه آزمون خود ندارند و با توجه به علاقه و شرایط شخصی، مجاز به انتخاب هر یک از حوزه‌های آزمون اعلام شده در سیستم هستند. لیست مراکز آزمون از اینجا قابل مشاهده و دریافت است.

شایان ذکر است، امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه تا روز برگزاری آزمون برای داوطلبان در کارتابل شخصی آنها در سایت نانو و یا از طریق مراجعه به نهاد ترویجی که از طریق آن در مسابقه ثبت نام نموده‌اند فراهم خواهد شد.

جزئیات زمان‌های مهم مسابقه به شرح زیر است:
- ویرایش اطلاعات شخصی و تعیین مرکز آزمون: ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵
- دریافت کارت ورود به جلسه آزمون: ۱۸ تا ۲۴ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵
- زمان برگزاری مسابقه: ۱۰ صبح روز جمعه ۲۴ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵

داوطلبان گرامی می‌توانند با مراجعه به صفحه مسابقه بر روی پایگاه اینترنتی ستاد نانو‏ در خصوص تاریخ‌ها‏، مراکز آزمون و سایر آمار و اطلاعات مربوط به مسابقه‏، اطلاعات لازم را کسب نمایند. 

داوطلبان می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل و نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره با شماره‌های دبیرخانه
۰۲۱۶۶۵۳۲۶۱۸ و ۰۲۱۶۶۵۳۲۶۴۸از ساعت ۹ تا ۱۸ تماس حاصل و یا با ایمیل competition@nano.ir مکاتبه نمایند.
با عضویت در خبرنامه الکترونیکی نانوسان، آخرین اخبار علمی و آموزشی فناوری نانو را در کوتاه‌ترین زمان از طریق ایمیل دریافت کنید
نظرات:
پاسخ به:
عنوان شما:  
نظر:  
متن تصویر را در کادر زیر وارد نمایید

استاد باز نشسته
12:1:13- 1395/02/14
با نام خدا همانگونه که توحیدبدون معرفت خداوند ممکن نیست رسیدن به شکوفایی علمی بدون شناخت نا شناخته های علمی جهان امکان پذیر نیست.نقاط عطف نا شناخته هارا بیابید و از تکرار به پرهیزیدوبیهوده زمان و سرمایه ملت را از دست ندهید. د ر پناه حق