مهلت ثبت‌نام در ششمین مسابقه ملی فناوری‌نانو تمدید شد

1395/01/060 دیدگاه2155 بازدید
مهلت ثبت‌نام در ششمین مسابقه ملی فناوری‌نانو تمدید شد
بنابر اعلام دبیرخانه مسابقه ملی فناوری نانو، مهلت ثبت‌نام در مسابقه که پیشتر تا ۲۹ اسفند‌ماه ۱۳۹۴ اعلام شده ‏بود، تا ۳۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۵ تمدید شد.‏

شایان ذکر است هر منطقه‌ای که حداقل ۱۵۰ داوطلب داشته باشد و یکی از نهادهای ترویجی مسئولیت برگزاری آزمون در آن منطقه را بر عهده بگیرد، به عنوان حوزه آزمون معرفی خواهد شد.

«مسابقه ملی فناوری نانو» بزرگترین رقابت علمی دانشجویی کشور در زمینه فناوری نانو است که با هدف ایجاد فضای رقابتی سالم به منظور افزایش آشنایی دانشجویان با فناوری نانو، گسترش آموزش فناوری نانو در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز علمی‌ کشور و جهت‌دهی حمایت‌های تشویقی صورت گرفته از سوی ستاد توسعه فناوری نانو، برگزار می‌شود.

پایگاه اینترنتی نانوسان، همچون سال‌های گذشته به منظور تسهیل در فرآیند ثبت‌نام علاقمندان به شرکت در مسابقه ملی فناوری نانو، اقدام به ثبت‌نام اینترنتی از داوطلبان ششممین دوره این مسابقه،‌ با ۵۰ درصد تخفیف نموده است. علاقمندان می‌توانند -پس از عضویت در پایگاه اینترنتی ستاد نانو- به سایت نانوسان مراجعه کرده و تمامی فرآیند ثبت‌نام خود را به صورت اینترنتی طی نمایند.

علاقمندان به شرکت در مسابقه ملی فناوری نانو می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای ثبت‌نام در مسابقه فناوری نانو مراجعه کنند. اگر سوالی در خصوص نحوه ثبت‌نام داشتید با شماره ۶۶۸۷۱۲۵۹ (پیش شماره ۰۲۱) تماس بگیرید تا همکاران پشتیبانی نانوسان شما را راهنمایی کنند.

شایان ذکر است ششمین مسابقه ملی فناوری نانو همچون سال گذشته در یک مرحله‏ و بصورت آزمون چهارگزینه‌ای، روز جمعه ۲۴ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت اخبار تکمیلی این مسابقه، به کانال تلگرام نانوسان بپیوندید.
منبع: دبیرخانه مسابقه ملی فناوری نانو
با عضویت در خبرنامه الکترونیکی نانوسان، آخرین اخبار گردهمایی‌های فناوری نانو را در کوتاه‌ترین زمان از طریق ایمیل دریافت کنید
نظرات:
پاسخ به:
عنوان شما:  
نظر:  
متن تصویر را در کادر زیر وارد نمایید