اولین سمپوزیوم بین‌المللی نانوتکنولوژی برگزار می‌شود

1394/10/290 دیدگاه1152 بازدید
اولین سمپوزیوم بین‌المللی نانوتکنولوژی برگزار می‌شود
سمپوزیوم بین‌المللی نانوتکنولوژی به همت مرکز تحقیقات مواد پیشرفته دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۵ در شهر اصفهان برگزار می‌شود. هدف از برگزاری سمپوزیوم بین‌المللی نانوتکنولوژی، کشف و به اشتراک‌گذاری آخرین تحقیقات علمی و پژوهشی با موضوعات ترکیبی از فناوری نانو است.
با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی مسئولان برگزاری، در این سمپوزیوم، به ارزیابی تحقیقات و توسعه فرصت‌های سرمایه گذاری برای طیف گسترده‌ای از ذینفعان، از جمله فناوران بخش توسعه و تحقیق، سرمایه‌داران و برنامه‌ریزان تحقیقات استراتژیک پرداخته می‌شود.

محورهای این سمپوزیوم شامل موارد زیر است:
- نانو مکانیک و نانو الکترونیک
- نانو پزشکی و نانو دندان‌پزشکی
- نانو در مهندسی عمران
- نانو در مهندسی نساجی
- نانو در محیط‌زیست
- ترمودینامیک و سینتیک نانومواد و نانوساختارها
- نانو محاسبات
- نانومواد زیستی

شایان ذکر است در حاشیه این سمپوزیوم، نمایشگاهی از دستاوردهای تحقیقاتی و تجاری‌سازی‌شده فناوری نانو در حوزه‌های مختلف فناوری نانو برپا خواهد شد.
لازم به ذکر است، آخرين مهلت ارسال چکیده مقالات ۱۲ اسفند ماه ۱۳۹۴ و آخرین مهلت ثبت‌نام در این سمپوزیم ۱۹ فروردین‌ماه سال ۱۳۹۵ اعلام شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی اولین سمپوزیوم بین‌المللی نانوتکنولوژی مراجعه کنید.
منبع:
با عضویت در خبرنامه الکترونیکی نانوسان، آخرین اخبار گردهمایی‌های فناوری نانو را در کوتاه‌ترین زمان از طریق ایمیل دریافت کنید
نظرات:
پاسخ به:
عنوان شما:  
نظر:  
متن تصویر را در کادر زیر وارد نمایید