دانلود کتاب کارآفرینان فناوری نانو

دانلود دانلود کتاب کارآفرینان فناوری نانو

ناشر: ستاد توسعه فناوری نانو
زبان فایل: فارسی
سال انتشار: تابستان ۱۳۹۴
نویسنده: محمد نمازی، رضا ایجادی، سوده احمدیان‌راد، آیدا خلیقی
تاریخ انتشار این فایل در سایت نانوسان: 1394/09/29
تعداد بازدید و دانلود این فایل: 2929
تعداد دیدگاه‌ها: 2
حجم فایل: ۲.۳ مگابایت
کتاب کارآفرینان فناوری نانو ۱۰ مصاحبه با کارآفرینان فناوری نانو فعال در داخل کشور را شامل می‌شود که توسط ستاد توسعه فناوری نانو منتشر شده است. در این کتاب ضمن معرفی کارآفرینان فناوری نانو، ابعاد مختلف کسب و کارشان مورد بررسی قرار گرفته است.

فهرست گفتگوهای این کتاب به شرح زیر است:
- گفتگو با مهندس حسین سیاوشیان، مدیرعامل شركت نيلي فام ری با عنوان «اوج‌گیری در کسب‌و‌کار با دو بال تجربه و آشنایی با اصول ساخت محصولات نوین در صنعت رنگ با استفاده از فناوری نانو»
- گفت‌وگو با مهندس عليرضا رخشا، مدیرعامل شرکت پيام‌آوران نانوفناوري فردانگر با عنوان «کارآفريني نوين: تبديل فناوري به کسب‌و‌کار»
گفت‌وگو با مهندس سعید زکایی، مدیرعامل شرکت پارسا پلیمر شـریف با عنوان «راهرو گر صد هنر دارد توکـل بایدش»
گفت‌وگو با دکتر سیدعباس شاه‌مرادی، مدیرعامل شرکت آرا پژوهش با عنوان «ساخت ميکروسکوپ نيروي اتمي، ابزاری برای پیشتازی در عرصه فناوری و حفظ نخبگان کشور»
گفت‌وگو با مهندس علی بیگدلی، مدیرعامل شرکت پوشش صنعت نانوفن با عنوان «فناوری نانو در خدمت کاهش مصرف انرژی»
گفت‌وگو با دکتر محمد الماسی کاشی، مدیرعامل شرکت مغناطیس دقیق کویر با عنوان «فناوری نانو و کشف ناشناخته‌های مغناطیسی مواد»
گفت‌وگو با دکتر محسن جهانشاهی، رئیس هیئت‌مدیره شرکت فناوری نانو کاسپین با عنوان «فناوری نانو چگونه به حل بحران آب کمک خواهد کرد؟»
گفتگو بادکتر محمود تبریزچی، مدیر عامل شرکت تاف فناور پارس با عنوان «ساخت دستگاه طیف‌سنـج جرمی زمان پرواز: دریچه‌ای نو به جهان اتم‌ها»
گفتگو با خانم دکتر حجازی، مدیرعامل شرکت تجهیز آفرینان نوری پارسه با عنوان «چگونه فناوری نانو به توسعه دانش پزشکی کمک نموده است؟ بررسی کاربردهای دستگاه برش‌نگاری فلورسنت مولکولی»
گفتگو با مهندس بیوک صحاف امین، مدیرعامل گروه صنعتی وحید با عنوان «همگامی با پیشروترین شرکت‌های جهان: ره‌آورد پیوند دو شرکت در کاربرد فناوری نانو»
 
نظرات:
پاسخ به:
عنوان شما:  
نظر:  
متن تصویر را در کادر زیر وارد نمایید

امیر موحدی
22:50:41- 1394/10/02
با تشکر از نانوسان به خاطر منتشر کردن این فایل خوب خواستم ببینم نسخه چاپی کتاب رو هم می تونیم از جایی تهیه کنیم؟
نانوسان
3:37:35- 1394/10/05
پاسخ به:امیر موحدی
با تشکر از نانوسان به خاطر منتشر کردن این فایل خوب خواستم ببینم نسخه چاپی کتاب رو هم می تونیم از جایی تهیه کنیم؟

ممنون. این کتاب را ستاد نانو منتشر کرده است و در برنامه‌های مختلف خود توزیع کرده است. برای اطلاع از وضعیت نسخه چاپ شده و نحوه دسترسی به آن باید با ستاد توسعه فناوری نانو تماس بگیرید.