هفتمین مسابقه ملی فناوری نانو

مهلت ثبت‌نام هفتمین مسابقه ملی فناوری‌نانو تمدید شد

بنابر اعلام دبیرخانه مسابقه ملی فناوری نانو، مهلت ثبت‌نام در مسابقه که پیش‌تر تا ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۵ اعلام شده ‏بود، برای ثبت نام بصورت انفرادی تا ۳۰ فروردین ماه و ثبت‌نام از طریق نهادهای ترویجی تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ تمدید شد.‏

شایان ذکر است هر منطقه‌ای که حداقل ۷۵ داوطلب داشته باشد و یکی از نهادهای ترویجی مسئولیت برگزاری آزمون در آن منطقه را برعهده بگیرد، به عنوان حوزه آزمون معرفی خواهد شد. همچنین هر استان حداقل یک حوزه آزمون خواهد داشت.

گفتنی است، هفتمین مسابقه ملی فناوری نانو در یک مرحله‏ و بصورت تئوری روز جمعه ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد و کلیه سوالات آزمون به صورت چند گزینه‌ای طراحی می‌شود.

همچنین در انتهای دفترچه سوالات مسابقه، تعدادی سوال تشریحی برای سنجش توان آموزشی داوطلبان، علاوه بر سوالات چهار گزینه‌ای ارائه خواهد شد تا داوطلبان دریافت گواهی توانمندی تدریس فناوری نانو به آن پاسخ دهند. اعطای گواهی توانمندی تدریس منوط به کسب حد نصاب علمی در آزمون چهار گزینه‌ای است.

شایان ذکر است، میانگین درصد کسب شده توسط داوطلب در دو آزمون جامع سایت آموزش ویژه هفتمین مسابقه ملی فناوری نانو، ۱۰ درصد از امتیاز پایانی داوطلب در هفتمین مسابقه ملی فناوری نانو را تشکیل می‌دهد.

علاقمندان به شرکت در این مسابقه از طریق نانوسان می‌توانند با ۵۰ تا ۷۵ درصد تخفیف در این مسابقه ثبت‌نام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به صفحه اختصاصی هفتمین مسابقه ملی فناوری نانو کنید.