رفتن به مطلب
نانوسان‌گپ

iliachrom

عضو
 • تعداد ارسال ها

  4
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral

به روز رسانی وضعیت تکی

نمایش تمام به روز رسانی های وضعیت توسط iliachrom

 1. فانتاکروم ایجاد کننده سطح براق و کاملا آیینه ای

  IMG_4718دستگاه فانتاکروم یک پوشش برپایه آب است.نه تنها سطحی مانند کروم را شبیه سازی می کند، بلکه حسی مانند فلز واقعی را نیز ایجاد میکند. این اتفاق از طریق یک واکنش شیمیایی بین اجزای مواد اولیه فانتاکروم ایجاد میشود که بر روی اجسام، اسپری میشود. فانتاکروم محصول انقلابی جدید و تنها جایگزین مناسب برای پوشش کروم سنتی است که در بازار موجود است. با این حال فانتاکرومبسیار آسانتر از روش های سنتی آبکاری کروم میباشد و برای آبکاری کروم با این روش، استفاده از دستگاه فانتاکروم ویژه تولید شده در شرکت ایلیا صنعت ، مورد نیاز است.روش جدید فانتاکروم مزایای فراوانی نسبت به روش قدیمی آبکاری کروم دارد.

  یک رنگ است که می تواند توسط تفنگ اسپری استاندارد استفاده شود و با یک مقدار انعکاس 90٪ به پایان کروم پایان می دهد. مواد فانتاکروم میتواند بر روی هر سطح پوشش داده شود و دارای مقاومت بالا در برابر سایش و پدیده های آب و هوایی است. استفاده از آن بسیار ساده است، بلافاصله خشک می شود و توسط پوشش پلاستیکی شفاف یا رنگی محافظت می شود تا جلوه ای را که مناسب هر گونه سبک خلاق است، ایجاد کند و و راه حل ایده آل برای کاربران خصوصی کوچک با استفاده از فانتاکروم خانگی و برای تولیدات صنعتی بزرگ با استفاده از دستگاه فانتاکروم صنعتی است.
   


  🖐️ حتما بخوانید : فانتاکروم و راهنمای راه اندازی کسب و کار با آن


   

  تلفن مشاوره : 02156573155
  شماره همراه : 09127692842 | 09378520929 | 09356458299 |09359495590
    
  1. iliachrom

   iliachrom

   فانتاکروم ، روش جدید جهانی برای آبکاری کروم

    

   بررسی دستگاه فانتاکروم و نحوه اجرای آبکاری کروم با روش فانتاکروم

  2. iliachrom

   iliachrom

   هزینه خرید دستگاه فانتاکروم و شروع کار چقدر است؟
   به جرات میتوانیم بگوییم که هزینه شروع این کار با توجه به بازدهی کار ، بسیار مناسب است! به دلیل اینکه ما این دستگاه را بومی کرده و در داخل تولید میکنیم ، هزینه های چند ده میلیونی را بسیار کاهش داده ایم، هم هزینه خرید دستگاه و هم مواد اولیه! همینطور ما جهت مصارف صنعتی و خانگی ، دستگاه های جداگانه طراحی و ارائه میکنیم که در هزینه های خرید دستکاه فانتاکروم ، بسیار کمک حال خواهد بود.

   آیا مواد اولیه فانتاکروم همیشه در دسترس است ؟
   مواد اولیه در هر صنعتی ، نقش مهمی را ایفا مکیند و در درسترس بودن همیشگی آن برای تداوم درآمد ، حیاتی است. ما در گروه صنعتی ایلیا صنعت ، با تهیه مواد اولیه اورجینال و فرمول کرن آنها با استاندارد های جهانی  ،مواد اولیه را با کیفیت تضمینی در اختیار صنعتگران  قرارخواهیم داد. همچنین این مواد در بازار نیز به وفور یافت میشود که البته باید به خرید آنها توجه کافی داست. پس مواد اولیه همیشه دردرسترس خواهد بود.

   برای گرفتن سفارش یا انجام آبکاری با فانتاکروم ، سراغ چه صنایعی برویم ؟
   همانطور که گفته شد، فانتاکروم قابلیت اجرا روی تمام سطوح را دارد. پس هر قطعه ، کالا یا سطحی را میتوان آبکاری کرد. انواع قطعات تزئینی را میتوان با این روش ، آبکاری نمود. جهت استفاده روی قطعات دکوری در طراحی داخلی منازل کاربرد فراوان دارد. پوشش کروم با این دستگاه رو قطعات اتومبیل هم به راحتی انجام میشود. پس شما محدودیتی برای گرفتن سفارش ندارید و روی هر صنعتی که نیاز به پوشش تزئینی و ضد زنگ دارد میتوانید ورود کنید

   پس میتوان نتیجه گرفت که با توجه به مقدار سرمایه گذاری روی این صنعت، میتوان بیشترین نرخ بازگشت سرمایه را انتظار داشت و با یک بازاریابی میتوان بازار مناسبی را برای آن ایجاد کرد.

    
    2/14/2019فانتاکروم
   به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید
    
   اطلاعات تماس

   تهران ، بهارستان ، شهرک همدانک ، گلستان پنجم ، پلاک 8
   تلفن : 02156573155
   شماره همراه :
   09127692842 | 09378520929
   09356458299 | 09359495590


    
    
   شبکه های اجتماعی

    
   Copyright © newmakhmalpash.com, 2018 
   Design by Hamed Kermani
    
    
    
×