رفتن به مطلب
نانوسان‌گپ

تمامی فعالیت‌ها

این جریان به طور خودکار به روز می شود     

 1. جدیدا
 2. سلام دوستان. شرکت در رقابت های علمی باعث بالا بردن سطح دانش افراد می شود و این مهم ترین دلیل برای شرکت در مسابقات است. کسب رتبه در یک مسابقه علمی که از سوی نهاد معتبری مانند ستاد توسعه فناوری نانو برگزار می شود ، می تواند از سوابق علمی فرد به شمار آید . اگر فرد شرکت کننده دانش آموز یا دانشجویی در ابتدای راه باشد ، این رتبه انگیزه ای قوی برای او خواهد بود تا در عرصه فناوری نانو فعالیت کند. پس اگر به فناوری نانو علاقه مندید و فرصت مطالعه دارید ، حتما شرکت کنید.
 3. یکی از سوالاتی که ذهن داوطلبان این رقابت علمی را درگیر می‌کند، «نقش شرکت در مسابقه ملی فناوری نانو و کسب رتبه» در آینده تحصیلی و شغلی شرکت‌کنندگان است. نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا شرکت در این رقابت علمی را توصیه می‌کنید؟
 4. در روند برگزاری هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو تغییراتی صورت گرفته است. شما این تغییرات را چطور ارزیابی می‌کنید؟
 5. با سلام. منظور شما تحقیقاتی برای گزارش های دانشگاهی است یا تحقیقاتی در جهت تولید محصولات مشابه؟

  با آرزوی موفقیت

  1. نمایش دیدگاه قبلی  بیشتر 5
  2. نان و نانو

   نان و نانو

   سلام

   بسیار ممنون از اینکه اعتماد کرده و پاسخ دادید. با توجه به راهنمایی شما بررسی کرده و پاسخ خواهم داد.

   البته با توجه به محدودیت زمانی کنونی من ، شاید کمی زمان بر شود. معمولا من هر روز به نانوسان گپ سر می زنم ،پیامی داشتید 

   بفرمایید .ولی اگر مطلبی به ذهنتان رسید و  یا موردی را خواستید مطرح کنید ، ایمیلم را در اختیارتان می گذارم تا در صورت لزوم 

   پیام دهید.

   physics28319@gmail.com

   انشاا... بتوانم با گروه شما همکاری کنم ؛ اما اگر میسر نشد ، امیدوارم بتوانید طبق گفته خودتان ، محصولی با کیفیت و ارزان تر 

   تولید کنید.

   با آرزوی موفقیت 

  3. AFSHIN KHASHIJAN

   AFSHIN KHASHIJAN

   سپاس از همکاری

   من ادامه مباحث و اطلاعات اولیه را به ایمیلتان خواهم فرستاد...

   ولی کلیات نیاز را در بالا نوشتم و این به خلاقیت شما بر می گردد که چگونه و چه راهی را برای خلق این ایده بکار بگیرید...

   در نهایت تا چند ماه دیگه که پروژه های دریایی آغاز شد ؛ دعوتتان می کنیم تا در محل کارخانجات به تحقیق و تولید بپردازید...

   موفق باشید

  4. نان و نانو

   نان و نانو

   سلام.  امیدوارم بتوانم مراحل اولیه را به درستی انجام دهم و نتیجه مناسبی بگیرم.

   از راهنمایی شما سپاسگزارم. 

   با آرزوی موفقیت

 6. سلام درباره تولید چسب های نانو آب گریز کسی می تواند تحقیقات انجام دهد به اینجانب خبر دهد
 7. نانوسان

  ثبت‌نام هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو

  به نقل از کانال تلگرام مسابقه ملی فناوری نانو: مهلت ثبت‌نام هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو تا تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ تمدید شد. بنابر اعلام دبیرخانه مسابقه ملی فناوری نانو، بدلیل درخواست‌های مکرر نهادهای ترویجی و علاقه مندان به شرکت در مسابقه، مهلت ثبت‌نام در هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو که تا پایان فروردین ماه اعلام شده بود، تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ تمدید شد.‏ شایان ذکر است هر منطقه‌ای که حداقل ۵۰ داوطلب داشته باشد و یکی از نهادهای ترویجی مسئولیت برگزاری آزمون در آن منطقه را بر عهده بگیرد، به عنوان حوزه آزمون معرفی خواهد شد. گفتنی است، داوطلبان صرفا تا ۱۴ اردیبهشت ماه فرصت دارند که با شرکت در آزمون های مجازی مرحله اول مسابقه (۵ آزمون شامل: ۴ آزمون مرحله ای و ۱ آزمون جامع) از طریق سایت آموزش فناوری نانو و کسب حداقل ۳۵ درصد از مجموع امتیاز آزمون ها(کسب حداقل امتیاز مجموع ۱۷۵ از کل آزمون‌های مجازی) مجوز حضور در آزمون مرحله دوم مسابقه را کسب کنند. مرحله دوم مسابقه بصورت حضوری روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد و کلیه سوالات آزمون به صورت چهار گزینه ای طراحی می شود. همچنین در انتهای دفترچه سوالات مسابقه، تعدادی سوال تشریحی برای سنجش توان آموزشی داوطلبان، علاوه بر سوالات چهار گزینه ای ارائه خواهد شد تا داوطلبان دریافت گواهی توانمندی تدریس فناوری نانو به آن پاسخ دهند. اعطای گواهی توانمندی تدریس منوط به کسب حد نصاب علمی در آزمون چهار گزینه ای است. شایان ذکر است، میانگین درصد کسب شده توسط داوطلب در پنج آزمون مجازی مرحله اول مسابقه، ۱۰ درصد از امتیاز پایانی داوطلب در هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو را تشکیل می‌دهد؛ علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون برگزاری این مسابقه و نحوه ثبت نام آن به‎ ‎پایگاه ‏اینترنتی مسابقه ‎و یا کانال تلگرام دبیرخانه مراجعه کنند یا با شماره‎ ۰۲۱۶۶۵۳۲۶۱۸ و موبایل و تلگرام ۰۹۱۹۰۴۲۴۲۰۵ تماس حاصل نمایند. برای ثبت‌نام آنلاین و فوری در هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو اینجا کلیک کنید.
 8. موضوعات، اخبار و پرسش‌های مرتبط با هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو در ادامه این پست می‌توانید مطرح کنید.
 9. با موضوع کارآفرینی در حوزه فناوری نانو چه کتابی پیشنهاد می‌کنید؟ اگر کتابی با این موضوع مطالعه کردید و مفید می‌دانید که دانشجویان و فراغ‌التحصیلان فناوری نانو آن را مطالعه کنند، در این گفتگو پیشنهاد دهید.
 1. نمایش فعالیت‌های بیشتر
×