نکات عضویت در سایت نانوسان:

 • ثبت‌نام در پایگاه اینترنتی نانوسان رایگان است
  ثبت‌نام در نانوسان رایگان است. ثبت‌نام در این پایگاه اینترنتی به منزله اشتراک در خدمات نانوسان است و کاربران عضو می‌توانند از خدمات این پایگاه بهره‌مند شوند. امکانات و خدمات ویژه اعضا نیز از طریق خبرنامه‌های الکترونیکی، پیامک یا از طریق اخباری که روی سایت قرار می‌گیرند اطلاع‌رسانی می‌شود.
 • مشترک فروشگاه اینترنتی نانوسان می‌شوید
  با ثبت‌نام و ورود اطلاعاتتان در پایگاه اینترنتی نانوسان، اطلاعات پستی شما در سامانه فروشگاه اینترنتی نانوسان نیز ثبت می‌شوید. به این ترتیب در هر بار خرید نیاز نیست اطلاعات پستی خودتان را وارد کنید و در کمترین زمان ممکن می‌توانید کالاهای مورد نظرتان را سفارش دهید. علاوه بر این اطلاعات وارد شده شما خطا نخواهد داشت و بسته‌های ارسال شده از طرف نانوسان با دقت و امنیت بیشتری به دست شما خواهد رسید.
 • مشترک خبرنامه الکنرونیکی نانوسان می‌شوید
  با ثبت نام در سایت نانوسان، نشانی پست الکترونیکی شما به بانک مشترکان خبرنامه الکترونیکی سایت نانوسان افزوده می‌شود. خبرنامه الکترونیکی نانوسان که به صورت گاهنامه منتشر می‌شود، شامل معرفی محصولات علمی و آموزشی جدید، اخبار و مقالات علمی و آموزشی فناوری نانو است. همچنین خدمات و محصولات سایر فعالان فناوری نانو هم از طریق این خبرنامه‌ها به اطلاع شما خواهد رسید.
 • رویدادهای فناوری نانو را از طریق پیامک دریافت کنید
  با وارد کردن شماره تلفن همراه خودتان، این امکان برایتان فراهم می شود که اخبار و رویدادهای علمی و آموزشی فناوری نانو را از طریق پیامک دریافت کنید.
 • لطفا در مواردیكه نشانگر تایپ در سمت راست قرار میگیرد، اطلاعات را فارسی تایپ نمایید.
 • توجه: صفحه كلید به صورت اتوماتیك تنظیم نمیگردد. لذا برای تنظیم آن از Right Ctrl+Shift و یا Alt+Shift استفاده نمایید.
اطلاعات مورد نیاز و اجباری:
نام كاربری:  
آدرس ایمیل:
آدرس ایمیل باید وجود داشته باشد!
نام:  
نام خانوادگی:  
رمز عبور:  
ورود مجدد رمز:  
جنسیت:
شغل:
استان:
شهر:
نشانی کامل:
کد پستی:
تلفن:
تلفن همراه:
کد ملی:
سطح تحصیلات:
نحوه آشنایی: