معرفی بخش آموزش

با ظهور فناوری نانو و پیشرفت های روز افزون این فناوری در سطح کشور و جهان در سال ها اخیر، موج جدیدی از امیدواری ها برای مرتفع شدن طیف وسیعی از موانع و گلوگاه های علمی و صنعتی در کنار افزایش سطح سلامتی و رفاه ایجاد شده است. با توجه به قابلیت های این فناوری پیش بینی می شود محصولات مبتنی بر این دانش در آینده ای نچندان دوره سهم عمده ای از بازار جهانی را تشکیل دهند. بی شک سهم کشور ها از تولید دانش در حوزه فناوری نانو در طبقه بندی سیاسی و اقتصادی آنها در آینده دنیا نقش تعیین کننده ای خواهد داشت، از این رو آموزش به عنوان اصلی ترین پیش زمینه ورود به حوزه پژوهش و تولید در این فناوری مورد توجه جدی بسیاری از کشور های جهان قرار گرفته است.
 
این مجموعه با تکیه بر توانمندی های خود در حوزه فناوری نانو و با توجه به  تجربیات پیشین کارشناسان خود در زمینه آموزش به ویژه آموزش فناوری های برتر، با مشارکت سایر ارگان های متولی امر آموزش در کشور اقدام به طرح ریزی و اجرای دوره های آموزشی متناسب با نیاز دانش آموزان، دانشجویان، پژوهشگران فعال در صنایع کشور و علاقمندان به فراگیری فناوری نانو نموده است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با آدرس الکترونیکیInfo@nanosun.ir و یا با شماره تلفن  88023964(021) واحد آموزش نانوسان تماس حاصل نمایید.

       
آرشيو دوره هاي برگزار شده