اطلاعیه در خصوص محصولاتی که با نام نانوسان به فروش می‌رسند

نویسنده: نانوسان1395/04/210 دیدگاه738 بازدید

در پاسخ به سوالات کاربران گرامی، به اطلاع می‌رساند محصولاتی که به تازگی با نام نانوسان در فروشگاه‌‌های اینترنتی متفرقه ارائه می‌شود به هیچ عنوان مورد تایید پایگاه اینترنتی نانوسان (nanosun.ir) نیست.
همان‌گونه که همراهان و کاربران گرامی نانوسان اطلاع دارند، پایگاه اینترنتی نانوسان (nanosun.ir) در سال ۱۳۸۷ توسط شرکت توسعه فناوری مهرویژن راه‌اندازی شده است و به عنوان نهاد ترویجی ثبت شده در ستاد توسعه فناوری نانو فعالیت می‌کند.
عمده فعالیت پایگاه اینترنتی نانوسان (nanosun.ir) در حوزه برگزاری رویدادهای آموزشی و تخصصی فناوری نانو و گردآوری و ارايه محصولات علمی و آموزشی مرتبط با فناوری نانو است. همچنین چند مورد از محصولات مصرفی فناوری نانو که تولید داخل بوده و به تایید ستاد توسعه فناوری نانو نیز رسیده است در این فروشگاه اینترنتی عرضه می‌شود و در آینده نیز به تعداد این محصولات افزوده خواهد شد.
اخیرا محصولاتی با عنوان نانوسان (Nanosun)، توسط فروشگاه‌‌های متفرقه عرضه شده است که ارتباطی با پایگاه اینترنتی نانوسان (nanosun.ir) ندارد و ادعاهای مطرح شده در خصوص کارکرد و قابلیت‌های این محصولات به هیچ وجه مورد تایید این مجموعه نیست. 
از این رو تاکید می‌گردد تنها محصولات و خدماتی که از طریق کانال‌های رسمی پایگاه اینترنتی نانوسان (nanosun.ir) معرفی و اطلاع‌رسانی می‌شوند مورد تایید این مجموعه است. (توجه داشته باشید که نانوسان در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی ندارد.)
بدیهی است این مجموعه در خصوص فعالیت سایر افراد و مجموعه‌های با نام مشابه و محصولات ارایه شده توسط آنها هیچ مسئولیتی ندارد.
همچنین توصیه می‌کنیم پیش از اقدام به تهیه محصولات مبتنی بر فناوری نانو، از تاییدیه‌های علمی و فنی محصولات اطلاعات لازم را کسب کنید. برای این کار می‌توانید به سایت بانک اطلاعات محصولات فناوری نانو که زیر نظر ستاد توسعه فناوری نانو فعالیت می‌کند، مراجعه کنید و اطلاعات کامل محصولات فناوری نانو را دریافت کنید.

کانال‌های ارتباطی رسمی نانوسان:
پایگاه اینترنتی: www.nanosun.ir
پست الکترونیک: info@nanosun.ir
تلفن‌های تماس: ۶۶۸۷۱۲۵۹ و ۶۶۸۹۱۱۷۴ و ۰۹۱۹۱۱۳۱۶۲۰
کانال تلگرام: www.telegram.me/nanonews
پیام‌رسان تلگرام: www.telegram.me/nanosun
با عضویت در خبرنامه الکترونیکی نانوسان، آخرین مطالب وبلاگ نانوسان را از طریق ایمیل دریافت کنید
نظرات:
پاسخ به:
عنوان شما:  
نظر:  
متن تصویر را در کادر زیر وارد نمایید