اولین نمایشگاه مجازی کتاب فناوری نانو

نویسنده: نانوسان1395/02/150 دیدگاه2360 بازدید

همزمان با برگزاری بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و در راستای تسهیل در دسترسی دانش‌آموزان، دانشجویان و پژوهشگران به منابع علمی و آموزشی فناوری نانو، «نمایشگاه مجازی کتاب فناوری نانو» برگزار می‌شود. در این نمایشگاه مجازی بیش از ۱۵۰ عنوان از کتاب‌های مرتبط با این فناوری با شرایط ویژه در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد.
در طول اجرای این طرح، علاقمندان می‌توانند کتاب‌های عمومی و تخصصی مرتبط با فناوری نانو را با شرایط و تخفیف‌های ویژه به صورت اینترنتی خریداری نمایند.
در نمایشگاه مجازی کتاب فناوری نانو که از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در سایت نانوسان اجرا می‌شود:
- بیش از ۱۵۰ عنوان کتاب عمومی و تخصصی فناوری نانو با ۴۰ درصد تخفیف (با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو) ارائه می‌شود؛
- به همراه هر سفارش اینترنتی، یک کارت هدیه سایت آموزش فناوری نانو با اعتبار ۵هزار تومانی ارسال می‌شود.
- سفارش‌های اینترنتی بالای ۳۰۰هزار تومان، ۵۰هزار تومان تخفیف ویژه دریافت می‌کنند.
- به قید قرعه، به یکی از کاربرانی که در طی این ۱۰ روز ثبت‌سفارش کرده باشد، یک ربع سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد. (تاریخ قرعه‌کشی: ۲۶ اردیبهشت)

شایان ذکر است، انتشار کتاب‌های عمومی و تخصصی در حوزه فناوری نانو در سال‌های اخیر روند رو‌به‌رشدی را تجربه کرده است. در حال حاضر بیش از ۱۵۰ عنوان از کتاب‌های مرتبط با فناوری نانو در اختیار علاقمندان به این فناوری قرار دارد.

گفتنی است در طول برگزاری این نمایشگاه مجازی، اطلاعات مربوط به کتاب‌های فناوری نانو به تفکیک حوزه‌ها و صنایع مختلف به صورت روزانه بر روی سایت منتشر می‌شود.

علاقمندان می‌توانند جهت مشاهده کتاب‌ها و برخورداری از مزایای این طرح تا تاریخ ۲۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵ به این صفحه مراجعه کنند.
همچنین نمایندگان نهاد‌های علمی،‌ آموزشی و پژوهشی می‌توانند برای تامین کتاب‌های مورد نیاز مراکز خود با شماره تلفن‌های  ۶۶۸۷۱۲۵۹ و ۶۶۸۹۱۱۷۴ (با پیش شماره ۰۲۱) تماس حاصل نمایند.
با عضویت در خبرنامه الکترونیکی نانوسان، آخرین مطالب وبلاگ نانوسان را از طریق ایمیل دریافت کنید
نظرات:
پاسخ به:
عنوان شما:  
نظر:  
متن تصویر را در کادر زیر وارد نمایید